|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | алюминий, полимер, сталь |
|---|---|
| Hop-Up | Регульований |
| Blow Back | Так |
| Вага [g] | 2530 g |
| Довжина [mm] | 550/720 mm |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 112 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.2~1.34 J |
| Тип магазину | Green Gas |
| Місткість магазину кульок | 30 шаров |
| Кількість магазинів у комплекті [шт] | 2 шт. |
| Матеріал магазину | Нейлон |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 225 mm |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,04 mm |
| Серійний номер | Так |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |